Internauci nie zostawili suchej nitki na Agnieszce Kotońska z „Gogglebox”: „Granica dbania o wygląd została przekroczona”

party.pl 2 miesięcy temu

Agnieszce Kotońska, którą doskonale znamy z programu „Gogglebox. Przed Telewizorem” jak zawsze jest aktywna w mediach społecznościowych. Jej najnowsze publikacje jednak nie wszystkim przypadają do gustu. Dlaczego nie zostawili na niej suchej nitki.

Agnieszce Kotońska z „Gogglebox” w ogniu krytyki

Bez wątpienia Agnieszka Kotońska stała się jedną z bardziej popularnych bohaterek stacji TTV. Popularność zawdzięczył jej udział w programie „Gogglebox. Przed telewizorem”, gdzie ta wspólnie z rodziną komentowała popularne telewizyjne produkcje. Jej fani uwielbiają także śledzić losy bohaterki w mediach społecznościowych, gdzie ta jest niezwykle aktywna. Ostatnio Agnieszka Kotońska z „Gogglebox” zaskoczyła kolejną metamorfozą. Wówczas okazało się, iż już nie jest blondynką, a fani stwierdzili, iż ta wygląda 20 lat młodziej. Tym razem nie byli tak litośni.

Agnieszka Kotońska
Instagram @agnieszkakotonska

Zobacz także: „99. Gra o wszystko”: Agnieszka Kotońska o Izabeli Macudzińskiej: „Tyle stresu nas to kosztowało”

Gwiazda „99. Gra o wszystko” opublikowała na swoim instagramowym profilu nowe nagranie, na którym ta promuje suplement diety. To jednak bardzo nie spodobało się internautom. Ci nie tylko mają dość reklam na profilu gwiazdy, ale stwierdzili także, iż ta na nowych publikacjach coraz mniej przypomina siebie.

Instagram Embed
url: https://www.instagram.com/p/C0hAHRpIHo3/

Zobacz także: Agnieszka Kotońska gorzko o Marcinie ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. „Jakby poluzował to… wszystko byłoby fajnie”

Posypały się więc krytyczne komentarze:

Obejrzyjcie choć jeden odcinek Gogglebox - tam jest rzeczywistość. Tu - fitry, doczepy, makijaż... słowem fałsz. jeżeli swoją figurę pani Agnieszka zyskała dzięki ciężkiej pracy na siłowni oraz diecie - szacun. Ale twarz - sorry - zero autentyczności. A te kości policzkowe... nic naturalnego...
Granica dbania o wygląd została przekroczona.
Proszę te filtry wyłączyć bo 25 lat tutaj pani ma. Wiarygodniej będzie ????
Taaa magiczne tabletki... Brak słów. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...
Instagram @agnieszkakotonska
Idź do oryginalnego materiału