Prezydent Torunia Paweł Gulewski zdecydował się uhonorować medalem „Thorunium” kolejną osobę. Jest to ikona polskiego kina – Bogusław Linda. Medal „Thorunium dla Bogusława Lindy Medal „Thorunium” – najwyższe odznaczenie jakie może nadać prezydent Torunia – trafi niedługo do Bogusława Lindy. Aktora, którego nikomu w Polsce przedstawiać raczej nie trzeba. Czytaj także: Zmiany na ruchliwym rondzie […]