Harley Quinn powróci z 5. sezonem!

moviesroom.pl 6 miesięcy temu

Harley Quinn, czyli ulubiona animacja od DC ostatnich lat, powróci z piątym sezonem! Poinformował o tym profil serialu.

Hi Puddin’! Te słowa znają chyba wszyscy fani DC Comics. Hitowa animacja Harley Quinn powróci z 5. sezonem, ale na razie nie wiemy kiedy odbędzie się premiera.

She’s back!

Harley Quinn nie powstała na potrzeby komiksu. Postać pojawiła się epizodycznie w Batman: The Animated Series i od razu rozkochała w sobie fanów. Pierwszy raz na kartkach komiksu pojawiła się w 1999 roku, a w wersji aktorskiej zobaczyliśmy ją już w 2002 roku gdzie wcieliła się w nią Mia Sara, ale to rola Margot Robbie w Legionie Samobójców rozkochała widzów do przesady. Dziś jest uważana za jedną z twarz studia, a serial o jej perypetiach doczeka się 5. sezonu.

Wyświetl ten post na Instagramie

O czym jest serial?

Serial Harley Quinn opowiada perypetie tytułowej antybohaterki, która próbuje ułożyć swoje życie po rozstaniu z Jokerem. Jej drogi krzyżują się z Poison Ivy, a obie dziewczyny pragną założyć swoją własną drużynę superłotrów. Wszystkie odcinki możemy oglądać na HBO Max. W obsadzie serialu o kochance Jokera znaleźli się m.in. Kaley Cuoco (Harley Quinn), Alan Tudyk (Joker, Clayface), Lake Bell (Poison Ivy) i Diedrich Bader (Batman).

fot. materiały prasowe


Źródło:

/ ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Idź do oryginalnego materiału