Gwiazdy na Pudelek Pink Party: Gilon, Rutkowscy, Krupa, Kaczorowska

party.pl 3 tygodni temu
Zdjęcie: fot. Jacek Kurnikowski, Piotr Podlewski/AKPA


Pudelek właśnie wchodzi w dorosłość. Kultowy portal obchodzi 18. urodziny, z tej okazji w Warszawie odbywa się "Pudelek pink party", na którą została zaproszona plejada gwiazd. Nazwa zobowiązuje i większość celebrytów i influencerów postawiła na kolor różowy! Wśród nich nie zabrakło: Mandaryny, Agnieszki Kaczorowskiej, a także Karoliny Gilon i jej chłopaka Mateusza Świerczyńskiego. A kto jeszcze się pojawił? Zobaczcie sami, oglądając naszą galerię.

Plejada gwiazd na gali "Pudelek Pink Party"

Na imprezie "Pudelek Pink Party" bawiła się cała plejada gwiazd i influencerów. Postanowiono zorganizować ją w klimacie 18-stki. Gwiazdy popisały się swoimi stylizacjami, ale szczególnie show skradł Marcin Hakiel i jego ukochana. Marcin Hakiel i Dominika spodziewają się dziecka. Radosną nowiną postanowili podzielić się na ściance.

Na imprezie nie zabrakło także wielu innych nazwisk show-biznesu. Razem z nimi na Pink Party bawili się Joanna Krupa i Marta Krupa, Leon Myszkowski, Karolina Gilon i Mateusz Świerczyński z "Love Island". Mandaryna z partnerem, Wojciech Gola i Sofi a także cała rodzina detektywa Rutkowskiego. Zobaczcie zdjęcia z imprezy.

Zobacz także: Michał Kassin debiutuje na ściance z chłopakiem. Pozują przytuleni

Idź do oryginalnego materiału