Goście z Departamentu Prawnego Ministerstwa Obrony Republiki Armenii w Skarbnicy

dziedzictwo.ormianie.pl 2 dni temu

Skarbnicę Polskich Ormian we wtorek 23.06 odwiedzili goście
z Departamentu Prawnego Ministerstwa Obrony
Republiki Armenii

„Jestem pełen podziwu bogactwa i piękna ormiańskiego dziedzictwa w Polsce, a także Państwa niezwykłego zaangażowania w pielęgnowanie pamięci o nim. Życzę wielu sukcesów, pomyślności oraz wytrwałości w kontynuowaniu tej szlachetnej i niezwykle cennej działalności. Niech przynosi ona radość, dumę i uznanie kolejnych pokoleń. – Sasun Simonian”

Po Skarbnicy gości oprowadziła młoda Ormianka współpracująca z Fundacją Kultury i Dziedzictwa Ormian Polskich – Olga Mkrtczjan, a taki wpis w księdze pamiątkowej pozostawili goście z Armenii.

Idź do oryginalnego materiału