Gdy brali ślub, on miał 46 lat, a ona - 28. Kim jest druga żona Cejrowskiego? "Konserwatywna feministka"

kobieta.gazeta.pl 2 tygodni temu
Zdjęcie: Fot. Cezary Aszkiełowicz / Agencja Wyborcza.pl


Kim jest żona Wojciecha Cejrowskiego? Mimo iż w pewnym momencie Joanna Najfeld była bardzo aktywna medialnie, po ślubie z podróżnikiem usunęła się w cień. Co wiadomo na temat ich relacji?
Wojciech Cejrowski rzadko wypowiada się na temat swojej prywatności. Wiele osób nie wie więc, iż słynny podróżnik ma za sobą dwa śluby. W 1994 jego żoną została Beata Pawlikowska. Para rozstała się po około 10 latach. Co ciekawe, małżeństwo zostało unieważnione przez sąd biskupi. - Dobrze, iż tak się stało - przyznała po latach dziennikarka w rozmowie z "Vivą".
REKLAMA


Zobacz wideo Ilu byłych partnerów to za dużo?


Tajemniczy ślub Cejrowskiego z Joanną Najfeld
Cejrowski po unieważnieniu małżeństwa mógł wziąć kolejny ślub kościelny. W 2010 roku jego żoną została Joanna Najfeld. Podróżnik miał w tym czasie 46 lat, a jego wybranka 28. Jak informują niektóre media, z okazji ich ślubu odbyły się aż dwie uroczystości. Pierwsza w Pelpinie, z kolegi druga w Dallas w Stanach Zjednoczonych. Zakochani próbowali ukryć swoją relację przed mediami. Dlatego też goście w czasie wesel nie mogli robić zdjęć.


Kim jest Joanna Najfeld? "My feministki pro-life"
Joanna Najfeld przyszła na świat w 1982 roku. Przez jakiś czas była dziennikarką i działaczką katolicką. W pewnym okresie pojawiała się w wielu programach telewizyjnych. W czasie swoich występów dała się poznać jako osoba bardzo konserwatywna, co mogło połączyć ją z jej przyszłym mężem. Warto wspomnieć, iż Najfeld w 2008 roku wraz z Tomaszem Terlikowskim wydała książkę "AGATA. Anatomia manipulacji".


Co ciekawe, przez środowiska prawicowe dziennikarka została uznana za "konserwatywną feministkę pro-life". - My jako feministki pro-life w pierwszej kolejności zabiegamy o ocalenie kobiet i dzieci od zbrodniczego przemysłu aborcyjno-antykoncepcyjnego, który żeruje na ich zdrowiu fizycznym, psychicznym, duchowym, seksualnym i rodzinnym - powiedziała w 2009 roku w rozmowie z portalem opoka.org. Po ślubie z Cejrowskim dziennikarka przestała pojawiać się w mediach. Para prawdopodobnie mieszka w tej chwili w Stanach Zjednoczonych.
Idź do oryginalnego materiału