Emilia Dankwa na premierze „Napoleona”. Tak wypadła gwiazda „Rodzinki.pl”

party.pl 6 miesięcy temu

W poniedziałek, 20 listopada w warszawskim kinie KinoGram odbył się uroczysty pokaz najnowszego filmu Ridleya Scotta. „Napoleon” z Joaquinem Phoenixem w roli głównej to jeden z najbardziej wyczekiwanych zagranicznych produkcji tego roku. Dzieło reżysera „Gladiatora” i „Obcy – ósmy pasażer Nostromo” pod koniec listopada wchodzi do polskich kin.

Emilia Dankwa błyszczy na premierze „Napoleona”

Pokaz „Napoleona” w poniedziałkowy wieczór przyciągnął wiele znanych twarzy polskiego show-biznesu. Marcin Hakiel z partnerką pojawili się na premierze najnowszego filmu Ridleya Scotta. Nie tylko ta para przyciągnęła uwagę fotoreporterów. Wśród gwiazd można było dostrzec także znaną z serialu „Rodzinka.pl” Emilię Dankwę.

Zobacz także: Odmieniona Joanna Racewicz na premierze filmu „Napoleon”

Emilia Dankwa
VIPHOTO/East News

Świętująca w tym roku pełnoletność modelka chętnie pozowała na ściance. Tego wieczoru postawiła na marynarkę, pod którą miała gorset. Do stylizacji dobrała ciemne spodnie. Młoda gwiazda jak zwykle pochwaliła się burzą kręconych włosach.

Emilia Dankwa
VIPHOTO/East News

Na warszawskiej premierze nie zabrakło też innych gwiazd. Fotoreporterzy zauważyli m.in. Joannę Racewicz, Katarzynę Warnke, Radka Pestkę, Marię Sadowską, której towarzyszył mąż, a także Bogusława Lindę i Lidię Popiel. Wśród gości pojawiła się również Grażyna Szapołowska z wnuczką.

Emilia Dankwa
VIPHOTO/East News

W imprezie udział wzięła też świeżo upieczona mama, Olga Bołądź. Przypominamy, iż w maju br. aktorka urodziła córeczkę, której nadała imię Rita. Najwyraźniej gwiazda pozwoliła sobie na chwilę relaksu.

Zobacz także: Gwiazdy na premierze platformy internetowej Agnieszki Kaczorowskiej. Kto zadał szyku?

Wy też — podobnie jak polskie gwiazdy — czekacie na to, by zobaczyć kinie „Napoleona”?

Emilia Dankwa
VIPHOTO/East News
Idź do oryginalnego materiału