Ego, czyli jak nie zdołałem napisać recenzji książki Ziemkiewicza o Ziemkiewiczu

kultura.onet.pl 1 godzina temu
Zdjęcie: Ziemkiewicz


Chciałem napisać recenzję książki Wiktora Świetlika i Rafała Ziemkiewicza pt. "Ziemkiewicz". Uznałem jednak po kilku opróbach, iż najlepiej o dziele, będącym hołdem złożonym Rafałowi Ziemkiewiczowi, opowie sam Rafał Ziemkiewicz.
Idź do oryginalnego materiału