
Edyta Górniak przeżyła jedną z najbardziej emocjonalnych chwil ostatnich miesięcy. W jednym z najnowszych postów na Instagramie, poinformowała o rozpoczęciu sezonu koncertów plenerowych, w których nie uczestniczyła od siedmiu lat. Co ciekawe, na scenie pojawił się jej syn Allan. "To było i chyba wciąż jest dla mnie mega wzruszenie" - napisała.