Edyta Górniak powróciła na scenę po 7 latach. Towarzyszył jej syn. "Długo zwlekałam z tą decyzją"

tvn.pl 1 godzina temu
Edyta Górniak przeżyła jedną z najbardziej emocjonalnych chwil ostatnich miesięcy. W jednym z najnowszych postów na Instagramie, poinformowała o rozpoczęciu sezonu koncertów plenerowych, w których nie uczestniczyła od siedmiu lat. Co ciekawe, na scenie pojawił się jej syn Allan. "To było i chyba wciąż jest dla mnie mega wzruszenie" - napisała.
Idź do oryginalnego materiału