Doda o konflikcie z Mariną Łuczenko: „Miałam bardzo dużo problemów przez nią”

party.pl 4 dni temu
Zdjęcie: AKPA/Niemiec/ Pawel Wodzynski/East News


Doda nigdy nie bała się mówić na głos tego, co myśli. Ostatnio podczas swojej audycji „Dodaphone” poruszyła temat fałszywej solidarności kobiet. W pewnym momencie wokalistka wspomniała o Marinie Łuczenko i przytoczyła pewną historię. Jak zawsze nie owijała w bawełnę.

Doda o konflikcie z Mariną

Doda to jedna z największych gwiazd w naszym show-biznesie. Nie ma co się dziwić, jest nie tylko utalentowaną wokalistką, ale i charyzmatyczną kobietą, która przyciąga do siebie tłumy. 40-latka jakiś czas temu otrzymała choćby swoją własną audycję „Dodaphone” na antenie RMF FM, dzięki której ma stały kontakt ze swoimi fanami i dzieli się swoimi przemyśleniami.

Ostatnio fani wokalistki byli zachwyceni i stwierdzili, iż tylko Doda mogła to zrobić. Wokalistka ogłosiła, iż rusza jej własne radio 24h na dobę tylko dla jej piosenek. Podczas ostatniej audycji artystka znów wywoła sensacje, tym razem wspominając o Marinie Łuczenko.

Artur Zawadzki/REPORTER

Podczas audycji Doda nawiązała do konfliktu z Mariną Łuczenko – Szczęsną, który miał narastać przez jej byłą managerkę Maję Sablewską. Celebrytka zdradziła, iż obie panie miały się z niej „wyśmiewać”, ale z biegiem czasu nie ma im tego za złe.

Prosty przykład podam: ja naprawdę bardzo nie lubiłam się z Mariną, bardzo nieetycznie zachowywała się w stosunku do mnie z moją byłą managerką wcześniej i miałam bardzo dużo problemów przez nią. Później się wyśmiewały ze mnie, ale minęło parę lat, więc zapomniałam o tym
— powiedziała Doda.
AKPA/Niemiec

Doda wróciła również wspomnieniami do momentu, kiedy to stanęła w obronie Mariny Łuczenko, która była atakowana po związaniu się z Wojciechem Szczęsnym. Gwiazda chciała tym przykładem zwrócić uwagę na poważny problem w branży.

Pamiętam, iż odbierałam nagrodę Plejady za jakieś tam x-lecie działalności i laska była w ciąży, pierwszej. Po prostu to, jaki pojazd po niej robili w trakcie tej ciąży… Portale to bardzo podkręcały, iż ''utrzymanka'', iż ''gdyby nie Szczęsny to nic''… I ja w sumie nie miałam z nią żadnego kontaktu, ale weszłam na scenę i wiedziałam, iż to będzie miało rozgłos to moje przemówienie. Więc poświęciłam tę przemowę, żeby ludźmi wstrząsnąć, żeby ta branża zaczęła negować tego typu zachowania
— dodała.

A wy wiedzieliście o ich konflikcie sprzed lat?

Zobacz także: Doda wspomina swoją przełomową płytę i wyznaje: „Jeden z najgorszych etapów w moim życiu”

MATEUSZ JAGIELSKI/East News
Idź do oryginalnego materiału