Die Antwoord przyjadą do Polski w 2024 roku [DATA, BILETY]

terazmuzyka.pl 2 tygodni temu

Grupa Die Antwoord ogłosiła premierę nowej płyty, a także zapowiedziała powrót na trasę. Muzycy pojawią się również w Polsce!

Zespół Die Antwoord w 2019 roku zrobił sobie długą przerwę od koncertowania po świecie, aby ponownie skupić się na tym, co kochają robić najbardziej: muzyce i sztuce. Teraz Die Antwoord ogłaszają trasę „Reanimated”, która obejmie również nasz kraj.

Zespół zagra w Polsce 8 kwietnia 2024 roku. Koncert odbędzie się w warszawskim klubie Stodoła.

Die Antwoord w Polsce – bilety

Bilety na polski koncert Die Antwoord, które dostępne są w cenie 170 zł, trafiły już do sprzedaży.

Nie będzie to tylko kilka występów na żywo, podczas których po raz kolejny zdasz sobie sprawę, iż utwory takie jak „I Fink U Freeky”, „Baby’s On Fire” czy „Ugly Boy” to niewiarygodnie rozsadzające mózg raverapowe klasyki.

Jednocześnie zespół opublikował zwiastun swojego nowego filmu dokumentalnego zatytułowanego „ZEF The Story of Die Antwoord”, który został wyprodukowany i wyreżyserowany przez południowoafrykańskiego filmowca Jona Daya. Sztuka przedstawiona w filmie została stworzona przez południowoafrykańskiego artystę Rogera Ballena, którego prace miały najważniejszy wpływ na estetykę wczesnych teledysków i nagrań Die Antwoord. Narratorką dokumentu jest Sixteen Jones, córka założycieli zespołu.

Die Antwoord zapowiedzieli również swój szósty album – będzie nosił tytuł „UIT DE HEMEL GEVALLEN” i zostanie wydany w 2024 roku.

Idź do oryginalnego materiału