Daniel Martyniuk znów w opałach. Syn Zenka Martyniuka wraca do starych nawyków

zycie.news 1 miesiąc temu

Daniel Martyniuk, znany ze sceny disco polo, niedawno zawarł kolejny związek małżeński z Faustyną. Ich ślub odbył się w rodzinnych stronach pary, co przyciągnęło uwagę kilkuset gości. Rodzice Daniela, Zenon i Danuta Martyniukowie, wyrazili euforia z tego wydarzenia, licząc prawdopodobnie na stabilizację w życiu syna.


Historia uczuć Daniela Martyniuka była już wielokrotnie omawiana przez media. Po poprzednim małżeństwie z Eweliną z Rusocic, z którym ma córkę, doszło do rozwodu, a następnie powrotu do byłej dziewczyny. Ta dynamiczna historia nie pozostawiała obojętnym środowiska medialnego, informuje Pomponik.


Ostatnie wydarzenia z życia Martyniuka znowu przyciągnęły uwagę. Mimo organizacji kolejnego wesela na Podlasiu, Daniel niedługo po tym udał się do Tallina, co nie pozostało bez komentarza. Martyniuk publicznie wyraził swoje niezadowolenie z warunków panujących w stolicy Estonii, co stało się tematem dyskusji w mediach społecznościowych.


"Główne skrzyżowanie na którym jest stary rupieć BMW, oraz inne pojazdy których osobiście nie cierpię ze względu na aerodynamikę wymuszoną ubogim myśleniem konstruktorów tamtych lat z resztą jak i większości pojazdów (dobrze wiem, są bezawaryjne) do tego jakieś drętwe koło zamontowane na szczycie podrzędnego hotelu jednym słowem żenada" - oburzał się Daniel.


To nie pierwszy raz, gdy Daniel Martyniuk wzbudza emocje swoimi publicznymi wypowiedziami. Jego ostre komentarze na temat różnych spraw, zarówno prywatnych jak i publicznych, są znane i często komentowane przez fanów i media.


Czy te najnowsze wydarzenia oznaczają powrót "starego" Daniela? Czy kolejny związek małżeński przyniesie stabilizację? Czas pokaże, jak potoczą się dalsze losy tego popularnego artysty disco polo.

Idź do oryginalnego materiału