"Czy to nowe ośmiorniczki PO?". "Naczelni" o aferze w Szpitalu Południowym

wiadomosci.onet.pl 1 godzina temu
Zdjęcie: Warszawski Szpital Południowy


Obstawiam, iż sprawa Szpitala Południowego będzie jedną z najważniejszych spraw poruszanych w kampanii wyborczej i to wszystko wróci — mówi w najnowszym odcinku "Naczelnych" Bartosz Węglarczyk.
Idź do oryginalnego materiału