Czy PiS wyciągnął lekcję z porażki? Między ustępstwami a twardą polityką

pressmania.pl 20 godzin temu
Czy PIS dostał wystarczająco w dupę, by po ponownym dojściu do władzy, nie powrócił do polityki aPISmentu, OBŁASKAWIANIA wszystkich - Unii Europejskiej, celebrytów, pseudoekologów, banderowców itp. Czy do końca zdają sobie sprawę, iż to obłaskawianie gówno dało a chamy wzięły to za objaw słabości? Czy nie wrócą do tej polityki w imię pozorów spokojnego trwania [...]
Idź do oryginalnego materiału