Już niedługo na platformie streamingowej CANAL+ zadebiutuje trzeci sezon „The Walking Dead: Dead City”. Widzowie ponownie przeniosą się do postapokaliptycznego Nowego Jorku, gdzie najbardziej kontrowersyjny duet w historii serialu – Maggie i Negan – podejmie próbę odbudowy cywilizacji w sercu zrujnowanego Manhattanu.