Był pierwszym prowadzącym "Teleexpress". Został prawą ręką ks. Rydzyka

dziennik.pl 2 godzin temu
Zdjęcie: Dziennikarz Wojciech Reszczyński


"Teleexpress" kończy dziś 40 lat. Prowadzącymi, z którymi kojarzony jest ten telewizyjny program to głównie Maciej Orłoś czy Beata Chmielowska-Olech. Mało, kto pamięta, iż pierwszym prowadzącym i pierwsza twarzą tego uwielbianego przez widzów formaty, był Wojciech Reszczyński. Jak trafił do "Teleexpressu"? Jak potoczyła się jego kariera?
Idź do oryginalnego materiału