- Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy. To jest sedno całego zamieszania - oświadczył dr Emil Jędrzejewski. Były ordynator w Szpitalu Południowym gościł w programie Krzysztofa Stanowskiego na Kanale Zero, gdzie padły mocne oskarżenia wobec szefa tamtejszego SOR-u.