Arleta Bojke redaktor naczelną Zero TV. Będą nowe formaty
wirtualnemedia.pl 1 godzina temu
Dziennikarka Kanału Zero Arleta Bojke pokieruje telewizją Zero TV jako redaktor naczelna. Stacja planuje kolejne własne programy. Z kolei szefową wydawców Kanału Zero została Sylwia Siekierska-Walczak.