Anna Kalczyńska oceniła Szymona Hołownię. Od początku celował w politykę?

jastrzabpost.pl 2 tygodni temu

Anna Kalczyńska w wywiadzie odniosła się do kariery politycznej Szymona Hołowni i drogi, jaką przeszedł od czasu pracy w „Mam talent”. Czy zdaniem dziennikarki obecny marszałek Sejmu od początku był stworzony do polityki, a kariera w mediach była tylko drogą do celu?

Szymon Hołownia zyskał popularność jako elokwentny i zabawny prowadzący „Mam talent„. Niewielu fanów spodziewało się, iż prezenter i autor książek zrobi karierę w polityce, zostanie wybrany na marszałka Sejmu i będzie miał niebagatelny wpływ na kształt polskiego państwa. Do tej grupy należała Anna Kalczyńska, która miała od lat widzieć w Hołowni kogoś więcej, niż telewizyjnego showmana.

Anna Kalczyńska szczerze o Szymonie Hołowni. Wróżyła mu karierę w polityce?

W rozmowie z Plotkiem Anna Kalczyńska skomentowała drogę, jaką przeszedł Szymon Hołownia od prowadzącego „Mam talent” do zostania marszałkiem Sejmu. Jej zdaniem kariera w mediach od początku nie była największą ambicją polityka.

Szymon od samego początku jako społecznik i osoba zaangażowana szedł tą drogą. Myślę, iż epizod w „Mam talent!” był absolutnie takim skokiem w bok w jego przypadku. Cieszę się, iż jest w poważnej roli i myślę, iż zdziała dużo dobrego, a o to chyba mu chodzi w życiu. interesujące są te transfery ze świata show-biznesu do polityki. Zdecydowanie trudniej byłoby w drugą stronę — oceniła.

Czy Kalczyńska po rozstaniu z „Dzień Dobry TVN” także myślała o zajęciu się polityką?

Anna Kalczyńska o karierze po odejściu z „Dzień Dobry TVN”. Czym teraz się zajmuje?

Anna Kalczyńska nie wspomniała o tym, iż chciałaby, podobnie jak Szymon Hołownia, poświęcić się polityce. Zdradziła jednak, iż po rozstaniu z „Dzień Dobry TVN” nie narzeka na brak zajęć.

Na razie pracuję zupełnie inaczej. Robię to, co też potrafię świetnie. Prowadzę imprezy komercyjne. Oprócz tego pracuję w liceum, z młodzieżą. Piszę. Pracy mam sporo — poinformowała.

Póki co więc nie zanosi się na kolejny transfer gwiazdy znanej z TVN do świata polityki.

Idź do oryginalnego materiału